Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Pokyny pro stornování přihlášky

Vážení klienti,

pokud jste se přihlásili do kurzu a nyní potřebujete svoji přihlášku stornovat, vyplňte prosím následující formulář.

     formulář storno přihlášky

Po vyplnění jej odevzdejte prosím v úředních hodinách v kanceláři taneční školy nebo zašlete poštou na adresu uvedenou v záhlaví formuláře.

Máte-li již uhrazené kurzovné, vyplněný formulář slouží jako podklad pro vrácení platby.

Přečtěte si prosím znovu Řád tanečních kurzů, tedy všeobecné obchodní podmínky pro naše kurzy.

Pokud Váš kurz již probíhá, kurzovné vrátit nelze. Pouze pokud jsme se na tom s Vámi domluvili osobně, pak ve výjimečných případech a po předložení lékařského potvrzení, může být vrácena poměrná část kurzovného za nenavštívené lekce, sníženého o administrativní náklady. Pro výpočet poměrné části je rozhodující datum doručení tohoto formuláře TŠ Plamínek.

     formulář Lékařské potvrzení o zdravotní nezpůsobilosti

 .


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
26. 11. 2021

Současné hygienické podmínky pro taneční kurzy platné od 26. listopadu 2021. (Změněny v pondělí 28.11.)

10. 6. 2021

Včera a dnes jsme odeslali informační maily všem klientům z přerušených kurzů podzim 2020. V  případě, že vám zpráva nedošla, podívejte se prosím např. do složky spamu.

30. 5. 2021

Spouštíme  zápis na letní víkend s tancem v Plzni 20.-21.8.2021. Bude s garancí vrácení ceny, pokud by proti konání zasáhla hygienická opatření.

16. 5. 2021

Aktuálně stále ještě platí úřední zákaz. Situaci vyhodnocujeme a vzhledem k nejistým vyhlídkám předpokládáme spíše, že taneční kurzy budou zahájeny až začátkem září. Ještě Vás budeme informovat. Zvažovali jsme i výuku v létě, ale podle všeho by to nebylo ze strany klientů příliš radostně akceptováno. Přihlášení pro podzim 2020 nebudou vyplňovat na podzim 21 novou přihlášku. Přejeme vám všem, zůstaňte zdraví a těšíme se, až vám Taneční škola Plamínek bude znovu poskytovat své služby.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička