Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Tančírna

Tančírna - taneční večery jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí jen tak pro vlastní radost zatančit společenské tance. Tančírna Taneční školy Plamínek je otevřena nyní každý pátek od 18h po celý rok, tedy i v létě. Po dobu rekonstrukce našich sál§ na Národní třídě jsme v Galerii Lucerna. Tea Dances - Ballroom Dancing for all - every week, all year.
———

TANČÍRNA / TEA DANCES - TANEČNÍ ČAJE

Sály v EuroDanceCenter jsou prozatím uzavřeny  pro stavební rekonstrukci do prosince 2021. Zveme Vás tedy prozatím jinam. / The ballrooms in EuroDanceCenter now is closed for reconstruction of the building to Dec 2021. So we invite you elsewhere for now.

 

Tanec v Lucerně

- pátky 18-23h - Galerie Lucerna Praha 1, Štěpánská 61 + Vodičkova 36 (vchod z pasáže po schodišti proti pokladně kina)

  fridays  6pm-11pm - Galerie Lucerna Praha 1, Štěpánská 61 + Vodičkova 36 (entrance from the passage by the stairs opposite the cinema box office)

 

SPOLEČENSKÝ TANEC / BALLROOM DANCING

od r. 1992 - Taneční večery - Tančírna

Každý týden, po celý rok včetně léta, včetně státních svátků. Žádné děti, žádné techno! Všichni jsou vítáni! Prima hudba k tanci!

Every week, all year inclusive summertime! No kids, no techno! Everybody is welcome! Beautiful music for Dancing!

Waltz, slowfoxtrot, tango, quickstep, viennese waltz, samba, cha-cha-cha, rumba, jive, paso doble, polka, blues, mazurka etc., etc.

Oblečení neformální / Informal dress.

Vstupenky na místě / Tickets on the door 120Kč / včetně 30 Kč voucheru na občerstvení / incl. voucher 30Kč for refreshment.

Naše vážené klienty pouze prosíme o respektování těchto pravidel:

Jde o společenskou akci, nicméně oblečení necháváme na Vašem rozhodnutí. Vstupujte ale na parket ve vhodné taneční nebo společenské obuvi. Svrchní oděvy, zavazadla a venkovní obuv si prosím uschovejte v šatně.

Nápoje zakoupené v baru, který je vždy při akci otevřen, si můžete vzít s sebou do sálu ke stolům. Nápoje a jiné občerstvení donesené odjinud ponechte prosím v zavazadlech v šatně.

FLOORCRAFT: Tančete pro radost svojí, ale i ostatních, žádáme především pokročilé páry, aby se pohybovaly ohleduplně k začínajícím tanečníkům.

Mnoho úspěchů na parketu a dobrou zábavu Vám přeje

Vaše

Taneční škola Plamínek


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
21. 9. 2020

Atuální hygienická opatření pro taneční kurzy

19. 7. 2020

Přihlášky na letní víkendový pobyt ještě bereme, pokoje jsou již jen tzv.na vyžádání. Po přihlášení kontaktujeme nejdříve hotel, zda pro Vás bude mít ještě místo, teprve pak Vám potvrdíme účast.

Tančírna již běží každý pátek a nyní i středy v dalším studiu.

8. 6. 2020

Červnové extra kurzy pro dospělé a Single Lady Dancing.

Páry: 3 lekce jen latina nebo 4 lekce standard a latina. Single Lady Dancing:  3 nebo 4 lekce dle výběru.

Tančírna: restart neděle 28.6. v Lucerně a pak dále pátky 18-23h.

11. 5. 2020

S postupným uvolňováním nouzového stavu plánujeme postupně všechny lekce kurzů, které nemohly proběhnout. Klienty tento týden informujeme osobně mailem. Plesy jsou přesunuty na podzim, parník je zrušen (viz akce).


Přejít na: Obsah | Menu | Patička