Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Escuela de baile Plaminek ®

Organizamos cursos de baile para adolescentes y adultos, bailes y actividades sociales. Nuestra agencia artística asegura bailes por encargo así como, procura actividades culturales en lo que se refiere a la parte del programa y dirección. Además asegura orquestas de baile, animadores, actuaciones de baile así como, el parque de equipos de sonorización y luminoso. Aseguramos para Vd. alquiler de salas para cursos de adiestramientos, conferencias, clases, conferencias de prensa, actividades sociales, fiestas y bailes. También organizamos cursos de baile para adolescentes y adultos fuera de Praga, en Cesky Brod y Litoměřice. Tanecni skola Plaminek – su escuela de baile que posee licencia de la Unión de Maestros de Baile de la República Checa.


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
8. 6. 2020

Červnové extra kurzy pro dospělé a Single Lady Dancing.

Páry: 3 lekce jen latina nebo 4 lekce standard a latina. Single Lady Dancing:  3 nebo 4 lekce dle výběru.

Tančírna: restart neděle 28.6. v Lucerně a pak dále pátky 18-23h.

11. 5. 2020

S postupným uvolňováním nouzového stavu plánujeme postupně všechny lekce kurzů, které nemohly proběhnout. Klienty tento týden informujeme osobně mailem. Plesy jsou přesunuty na podzim, parník je zrušen (viz akce).

12. 3. 2020

V souvislosti s opatřením Vlády ČR odkládáme počínaje 12.3.2020 15:37h VŠECHNY lekce kurzů na dobu, kdy to bude možné, o čemž Vás budeme informovat i zde (lekce Vám nepropadnou, stanovíme náhradní termíny). Tančírna v pátek a v sobotu má přerušený provoz. Plánovaný Jarní ples a Březnový ples budou v náhradním termínu, informace zde bude také. Jarní kurzy začínající konc. března / zač. dubna odkládáme na později, termín zveřejníme, jak jen to bude možné (odhad 2. polovina dubna).

Dámy a pánové, buďte zdrávi, opatrujte se. Myslíme na Vás. J. Plamínek a kolektiv TŠ

10. 3. 2020

Plesy plánované na 23. března v Lucerně a 24. března v Radiopaláci přesouváme vzhledem k opatření vlády ze dne 10.3.2020 na termíny, o kterých vás zde budeme informovat během tohoto týdne.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička