Přejít na: Obsah | Menu | Patička

POŽADOVANÉ OBLEČENÍ


V našich kurzech pro mládež i pro dospělé platí podmínka vhodného oblečení. Tato zvyklost se týká nejen frekventantů kurzu, ale i všech dalších návštěvníků.

 Vhodné oblečení pro účastníky kurzu a i pro návštěvníky je zásadní podmínkou závaznou pro všechny, kteří se chtějí zúčastnit hodiny.

Oblečení v klasických tanečních kurzech pro mládež - 1.ročník:

oblečení vhodné do tanečních oblečení vhodné do tanečních oblečení vhodné do tanečních oblečení vhodné do tanečních oblečení vhodné do tanečních oblečení vhodné do tanečních oblečení vhodné do tanečních oblečení vhodné do tanečních

U dívky krátké společenské šaty vcelku (se širší sukní) nebo i sukně a halenka, event.společenský top či tílko (pokud jsou střihem a materiálem vhodné do společnosti), rukavičky jsou vhodným doplňkem, ale jsou na Vašem uvážení. Boty na středně vysokém (5-6 cm) úzkém podpatku, a s pevnou patou a tenkou podrážkou jsou nutností!

U chlapce smoking či tmavý (může, ale nemusí být černý) oblek s bílou košilí a tmavým motýlkem nebo s jednobarevnou košilí ve světlých pastelových barvách a kravata; tmavé ponožky a tmavé polobotky. Společenské rukavice jsou u chlapců nezbytné (lze je obstarat i u nás na prvních několika lekcích).

U doprovázejících osob - dáma krátké šaty a společenské obutí, pán smoking či oblek s kravatou či motýlkem. Oba obuv vhodnou na parket (kozačky na parket nejsou vhodné).


Na prodloužené a plesy - viz níže.

A co se do tanečních kurzů nehodí:

TAKHLE NEEEEE!!! TAKHLE NEEEEE!!! TAKHLE NEEEEE!!! TAKHLE NEEEEE!!! TAKHLE NEEEEE!!! TAKHLE NEEEEE!!!  TAKHLE NEEEEE!!!  TAKHLE NEEEEE!!!

 

Oblečení v tanečních kurzech pro dospělé - v kurzech, kde JE požadováno FORMÁLNÍ oblečení:

Dáma společenské šaty krátké či koktailové délky, příp. sukně a společenské tílko či top či halenka - pokud jsou střihem a materiálem vhodné do společnosti.

Pán smoking či oblek s kravatou či motýlkem.

Oba - obutí vhodné na parket (u pána vyhoví polobotky, u dámy společenská obuv ideálně na středně vysokém úzkém podpatku, s tenčí podrážkou a pevnou patou.

Oblečení v tanečních kurzech pro dospělé - v kurzech, kde NENÍ požadováno formální oblečení:

Dáma koktejlové šaty nebo sukně či společenské kalhoty doplněné společenským topem nebo tílkem či halenkou.

Pán společenské kalhoty (ne džíny) a košile, dle vlastního uvážení s kravatou či bez. Sako není třeba.

Oba - zvolte prosím obutí vhodné na parket (u pána vyhoví polobotky, u dámy společenská obuv ideálně na středně vysokém úzkém podpatku, s tenčí podrážkou a pevnou patou. Nevyhoví sportovní obuv či obuv na vysoké platformě.

Oblečení vhodné na plesy, prodloužené a další akce taneční školy (platí pro kurzy mládeže i pro VŠECHNY kurzy pro dospělé:

Vhodné oblečení na akce je dle obecných zvyklostí předepisováno na pozvánkách či vstupenkách. Platí pro všechny účastníky, tedy i pro hosty. Často je uvedeno „black tie“, v tom případě na sebe muž bere smoking (nebo v podmínkách českých tanečních kurzů i tmavý oblek s motýlkem či kravatou) a dáma tomu odpovídající šaty, tedy ideálně alespoň tzv. koktailové délky. Detaily vyslechnete při některé přednášce v kurzech.

oblečení vhodné do tanečních Jak si uvázat kravatu či motýlka?

 

Rádi Vám pomůžeme...

 

Při výběru obleku mohou pánové obdržet slevu 10% slevu u firmy Bandi - pánské obleky. Poradíme Vám i s výběrem obuvi a slevu k tomu dostanete také;-)

Oblečení pro kurzy Single Lady DancingTM

Pro kurzy Single Lady DancingTMje dobré jakékoliv volné oblečení, v kterém se budete dobře cítit, které Vám bude vyhovovat a obutí vhodné na parket - tedy ideálně boty na středně vysokém, úzkém podpatku s pevnou patou (ne pantofle).

Oblečení pro speciálky a experimentálky - 2.ročník tanečních pro mládež

Doporučujeme tréninkové oblečení, tedy dívky tílko či top a širší sukně; chlapci dlouhé, volné kalhoty a košile s dlouhým či krátkým rukávem či tričko s límečkem; oba obutí na parket! V každém případě tedy slušné, čisté, ale free oblečení. Používání antiperspirantu nutností!:-)


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
26. 11. 2021

Současné hygienické podmínky pro taneční kurzy platné od 26. listopadu 2021. (Změněny v pondělí 28.11.)

10. 6. 2021

Včera a dnes jsme odeslali informační maily všem klientům z přerušených kurzů podzim 2020. V  případě, že vám zpráva nedošla, podívejte se prosím např. do složky spamu.

30. 5. 2021

Spouštíme  zápis na letní víkend s tancem v Plzni 20.-21.8.2021. Bude s garancí vrácení ceny, pokud by proti konání zasáhla hygienická opatření.

16. 5. 2021

Aktuálně stále ještě platí úřední zákaz. Situaci vyhodnocujeme a vzhledem k nejistým vyhlídkám předpokládáme spíše, že taneční kurzy budou zahájeny až začátkem září. Ještě Vás budeme informovat. Zvažovali jsme i výuku v létě, ale podle všeho by to nebylo ze strany klientů příliš radostně akceptováno. Přihlášení pro podzim 2020 nebudou vyplňovat na podzim 21 novou přihlášku. Přejeme vám všem, zůstaňte zdraví a těšíme se, až vám Taneční škola Plamínek bude znovu poskytovat své služby.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička