Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Řád tanečních kurzů TŠ Plamínek

Ať už v naší taneční škole navštěvujete v Praze kurzy společenských tanců pro mládež nebo taneční pro dospělé, je pro vás tento řád průvodcem, který Vám  usnadní první okamžiky výuky. Najdete v něm praktické informace o přihláškách, ale i o vhodném chování a oblečení.

1. Vaše přihláška do kurzů je závazná, ať už je v písemné, elektronické nebo v telefonické podobě. Odhlásit se můžete ještě před zahájením kurzů - stornovací poplatek ale je 30% z kurzovného. Zrušíte-li Vaši účast v kurzu, byť i z vážných důvodů, v jeho průběhu, nemůžeme Vám kurzovné vrátit. Obraťte se však, prosím, v každém případě na naši kancelář, kde se Vám pokusíme individuálně nabídnout alternativní řešení. Při akcích tanečních kurzů, jako jsou prodloužené, plesy a j. zaplacené vstupné není možné nijak vrátit, ani vstupenky vyměňovat.

2. Odesláním přihlášky udělujete výslovný souhlas provozovateli Taneční školy Plamínek k tomu, aby Vaše údaje zpracoval a archivoval k interním potřebám. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou a můžete ho kdykoli odvolat, písemně na adrese školy. Taneční škola Plamínek osobní údaje klientů neposkytuje třetím stranám, ani za úplatu ani jinak. O detailech tohoto souhlasu v souvislosti s GDPR Vás podrobně informujeme.

2a. Naše lekce kurzů i akce příležitostně dokumentují námi pověření fotografové či kameramani. Fotografie či videa zachycující účastníky kurzů či akcí mohou být použité k propagačním účelům.

3. Hodiny, které nenavštívíte, Vám z kurzovného neodečteme. Nicméně v případě, že je to možné, Vám můžeme nabídnut náhradní termín lekce ve stejném běhu kurzů.

4. Vyhrazujeme si v nutných a výjimečných případech změnit rozvrh - tedy místo, den a čas taneční lekce.

5. Průkazku, která je nepřenosná, Vám vydáme na první hodině po předložení dokladu o zaplacení. Průkazku předkládáte na každé lekci – opravňuje Vás ke vstupu, a my do ní zaznamenáváme Vaši účast. V případě ztráty si musíte zažádat o vystavení duplikátu na pokladně nebo v kanceláři školy. Cena duplikátu je 100 Kč.

6. Účastníci tanečních pro mládež nemohou odcházet v průběhu výuky. Pokud je z jakéhokoliv důvodu předčasný odchod nutný, prosíme rodiče o krátké písemné sdělení, na kterém není třeba uvádět důvod. Uveďte ale prosím své tel.číslo. (Děkujeme.)

7. Doprovod v kurzech pro mládež se musí prokázat při vstupu průkazkou (kterou obdrží dívky zdarma ke svému kurzu) nebo jednorázovou vstupenkou, kterou je možné zakoupit na místě v pokladně kurzu. Jako doprovod předpokládáme osobu ve věku rodičů žáka.

8. Každý účastník tanečního kurzu, i host, musí být na taneční lekce i akce vhodně oblečený. Nejste-li si výběrem oblečení jistí, tady jsou rady, jak vybrat vhodné oblečení do tanečních

9. Ve vhodném oblečení je třeba již dorazit. U sálů nejsou převlékárny a ani toalety nejsou vhodným místem pro převlékání.

10. Svrchního oblečení a zavazadla si odložte v šatně, která je k dispozici za obvyklý poplatek. Do sálů není vhodné vnášet kabáty, bundy a jakákoliv zavazadla s výjimkou dámské kabelky. Šatna pojme bez problémů Vaše svrchní oblečení a také boty na přezutí (pokud jsou např.v igelit.tašce. Na druhé straně žádáme zdvořile frekventanty i jejich hosty, aby z kapacitních důvodů šatny omezili velikost a množství batohů a dalších nadrozměrných zavazadel.

11. Jste-li účastníkem kurzu, jsou pro vás závazná nejen obecná společenská pravidla, ale i pokyny vyučujícího a jeho spolupracovníků. Opakované hrubé přestupky můžou být důvodem k vyloučení z kurzu,  bez nároku na náhradu kurzovného.

12. Fotografovat či pořizovat audio a videozáznamy v průběhu lekcí kurzů a akcí je možné jen se souhlasem vyučujícího.

13. Používat mobilní telefon v průběhu výuky není vhodné. Neobejdete-li se bez telefonu, zajistěte prosím, aby ostatní nerušilo jeho vyzvánění a jiné zvuky.

14. Žvýkačka není vhodným společenským doplňkem ani u frekventantů, ani u hostů.

15. Vyučujícího tanečního mistra je vhodné oslovovat „Mistře" - tato výsada je určena tanečním mistrům od nepaměti.

16. V tanečních sálech se nekouří. Jsou-li v přilehlých prostorech zřízeny místa vyhrazená pro kouření, netýká se to účastníků kurzů pro mládež, kterým se kouření nepovoluje ani se souhlasem rodičů.

17. U všech tanečních sálů je k dispozici občerstvení. Do sálů a přilehlých prostor tedy není možné přinášet jakékoliv vlastní nápoje nebo jídlo. Všichni účastníci kurzů pro mládež, bez ohledu na věk, mají konzumaci alkoholických nápojů zakázanou

18. V případě jakýchkoliv dotazů, které nebude možno uspokojivě zodpovědět přímo v kurzech, kontaktujte prosím telefonicky naši kancelář na číslech uvedených v průkazkách nebo v kategorii Kontakt.

19. Doporučení slovy „není vhodné" apod. obsažená v tomto řádu tanečních kurzů chápou účastníci kurzů a jejich hosté jako závazná.

20. Přihlášením do kurzů účastník stvrzuje, že se s tímto řádem tanečních kurzů seznámil a akceptuje jej.

Platí od: 21. září 2007, revize bodu č.2 k 25.5. 2018

Jiří Plamínek, v.r.

Máte dotaz, na který jste v řádu tanečních kurzů nenašli odpověď? Podívejte se na nejčastější dotazy týkající se kurzů pro mládež nebo na nejčastější dotazy týkající se kurzů pro dospělé. Nebo nám zavolejte – na telefonní číslo uvedené ve Vaší průkazce, případně na některý z telefonických kontaktů v kategorii Kontakt


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
12. 3. 2020

V souvislosti s opatřením Vlády ČR odkládáme počínaje 12.3.2020 15:37h VŠECHNY lekce kurzů na dobu, kdy to bude možné, o čemž Vás budeme informovat i zde (lekce Vám nepropadnou, stanovíme náhradní termíny). Tančírna v pátek a v sobotu má přerušený provoz. Plánovaný Jarní ples a Březnový ples budou v náhradním termínu, informace zde bude také. Jarní kurzy začínající konc. března / zač. dubna odkládáme na později, termín zveřejníme, jak jen to bude možné (odhad 2. polovina dubna).

Dámy a pánové, buďte zdrávi, opatrujte se. Myslíme na Vás. J. Plamínek a kolektiv TŠ

10. 3. 2020

Plesy plánované na 23. března v Lucerně a 24. března v Radiopaláci přesouváme vzhledem k opatření vlády ze dne 10.3.2020 na termíny, o kterých vás zde budeme informovat během tohoto týdne.

24. 2. 2020

Přidali jsme nové kurzy Single Lady Dancing TM na jaro (březen/duben - květen).

12. 2. 2020

V týdnu 17.-23.února kurzy a úřední hodiny nejsou!


Přejít na: Obsah | Menu | Patička