Přejít na: Obsah | Menu | Patička

e-nástěnka 4

zpráva z 11.10.2020

Protože si myslíme, že současná situace nám neumožňuje v rozumném výhledu uspořádat náhradní termíny plesů plánovaných původně na březen, přistupujeme k tomu, že vám vrátíme zaplacené vstupné. Myslíme si, že i pro Vás to bude přijemnější. 

Plesy jsme totiž původně plánovali přesunout na červen 2020, pak na termín 20.září, 1.listopadu a 15.listopadu a myslíme, že i posledně námi uvažované termíny na prosinec 2020 jsou ohrožené. Stálým posouváním termínů z důvodů vývinu hygienické situace, mimořádných opatření min.zdravotnictví a krizových opatření Vlády ČR jsme strávili na přípravě akcí produkční prací už mnoho času. Ani tak vám nemůžeme seriózně nabídnout termín, o kterém jsme sami přesvědčeni, že skutečně proběhne. 

Vracení vstupenek je mimořádná záležitost, která je i pro nás nová. Týká se tedy těchto akcí:

30.jarní reprezentační ples - 23.3.20 Lucerna a Březnový ples pro dospělé - 24.3.20 Radiopalác.

Postup pro vracení vstupenek:

Abychom vám mohli správně vrátit zaplacenou částku, potřebujeme od vás vyplnit formulář pro vrácení vstupného. Po té nám vstupenky zašlete podle návodu ve formuláři. Formulář prosíme vyplňte a vstupenky zašlete do 15.listopadu 2020, což je poslední termín akce, o kterém jsme v odpovědích na vaše dotazy informovali.

Děkujeme


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
11. 10. 2020

Informace k odloženým plesům z března tr.

5. 10. 2020

Od pondělí 5.října se výuka v tanečních kurzech přerušuje na dobu stanovenou vládními nařízeními. O lekce nepřijdete, začneme tančit jakmile to bude možné! Sledujte naše webové stránky (na úvodní stránce bude info). Opatrujte se a brzy na viděnou!

21. 9. 2020

Aktuální hygienická opatření pro taneční kurzy

19. 7. 2020

Přihlášky na letní víkendový pobyt ještě bereme, pokoje jsou již jen tzv.na vyžádání. Po přihlášení kontaktujeme nejdříve hotel, zda pro Vás bude mít ještě místo, teprve pak Vám potvrdíme účast.

Tančírna již běží každý pátek a nyní i středy v dalším studiu.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička