Sekce pro team

sekce pro team

Program kurzů/osnovy (aktuální,; požaduje NOVÉ heslo). Včetně osnov pro kurz “1” (na druhém listu souboru).

Směrnice “asistent” – prostudují si asistenti!

 výčetka e-mailem – asistenti (vz.2019)

 výčetka (šatnáři a barmani Lucerna, Dunaj, atd)

Osobní dotazník   – pro asistenty, šatnářky, pokladní  a všechny ostatní členy týmu

Týmový adresář 2019 – od roku 2020 není, máme skupinu na FB, tak není aktuálně potřeba

 

Téma boty: poukázka na obecné slevy u Heller (Petřiny), Elis (Na Smetance) a DancePoint (Šumavská) jsou k dispozici na www.plaminek.cz. Podívejte se i na praha.sansha.cz tam mají boty také (Velehradská ul na Žižkově) – na netu lze zadat sleva 10% a dokonce pro učitele 15%.

  PODZIM 2023 + ZIMA 2024, časy jsou začátky a konce kurzů (my dřív!)UM = Uměleckoprůmyslové museum, HL = Hlahol, LA = Ládví, LU = Lucerna

den/sálpon UM (18:15-22:00)+ úte a ned HL 18:15-22h)+ čtv LA (18:15-22:00)LU (pát 18:00 až 21:40 a ned od 16:00; pon, úte, stř 18:15-22:00)
pon UM: bude možná od ledna 24 Karásek David, Nedvědová Adélka Šašek Daniel, Zátka Matěj, Horák Martin, Vágner Jonáš, Krausová Eliška, Mihulová Sabina, Nosková Anna
úte HL:Honza Holkup Stefanov Ivan, Šašek Daniel, Horák Martin, Zavadil Tomáš, Vágner Jonáš, Mihulová Sabina, Nosková Anna
stř Chouň Martin, Štysová Alice, Karásek David Vágner Jonáš, Mihulová Sabina, Nosková Anna, Pařík Ondřej
čtv LA: Chouň Martin, Slabý Ondřej, Sklenka Michal, Zátka Matěj, Horák Martin, Krausová Eliška, Mihulová Sabina, Pospíšilová Eliška, Srbová Ema
pát Kapustová Bára, Onderková LuckaVepřek Petr, Janda Michal, Slabý Ondřej, Sklenka Michal, Landa Matěj, Pokorný Josef, Zátka Matěj, Horák Martin, Hermann Robin, Fortinová Tereza, Jonková Julie, Krausová Eliška, Lacinová Emma, Matoušová Klára, Mihulová Sabina, Pospíšilová Eliška (jen I.kurz), Trojanová M (II.kurz), Pařík Ondřej
sob
neď HL: Adéla Bradáčová Kalbáčová Petra, Onderková Lucka Stefanov Ivan, Vepřek Petr, Landa Matěj, Pokorný Josef, Pylypets Valentyn, Fortinová Tereza, Matoušová Klára, Mihulová Sabina, Trojanová M (od 16), Valrauchová Valentina (od 18), Pařík Ondřej, Pospíšilová Eliška

LU-Lucerna, Mramorový sál, UM-Uměleckoprůmyslové museum, LA-KD Ládví, HL – Hlahol, HA-Tresor club, Hajnovka

 

denmístozahájenípřevlečeni/připraveniotevíráme pro hostyzačátekkonec
 pondělí Lucerna 10.10.22 17:45 17:55 18:15 22:00
 Um.prům.mus.  17:45 17:55 18.15 22:00
 úterý Lucerna  11.10.22 17:45 17:55 18:15 22:00
Tresor club / Hajnovka  11.10.22 17:45 17:5518:15 22:00
 středa Lucerna  12.10.22 17:45 17:5518:15 22:00
 čtvrtek KD Ládví  15.9.22 chvíli před 17:5518:15 22:00*)
 pátek Lucerna  16.9.22 17:30 nejpozději 17:40 18:00 21:40
 neděle Lucerna  18.9.22 15:30 nejpozději 15:40 16:00 21:40
 Tresor club / Hajnovka  16.10.22 chvíli před 18:00 18:15 22:00

*) první dva termíny jen mládež tříhodinovky, konec tedy 20:50h