Exkluzivní nabídka premier

Taneční škola Plamínek

připravila pro Vás neveřejnou

EXKLUZIVNÍ NABÍDKU PREMIER

Exkluzívní nabídka Premier platí pro studenty vybraných středních škol, s nimiž máme zvláštní spolupráci. Současně Vám vyřídíme dotaci Svazu učitelů tance na cenu kurzu ve výši 2000 Kč na osobu.

Mimo standardní výuku společenského tance a společenké výchovy zahrnuje rozšíření o program PREMIER intenzivní lekce výuky etikety se zaměřením na chování ve společnosti, na oblékání a stolování.

Často slovní spojení “společenký tanec” a “společenská výchova” vzbuzují představy o strnulých a konzervativních záležitostech. S námi ovšem zjistíte, že pro obvyklou dávku nudy si budete muset chodit jinam.

Myslíme, že Vás zaujme možnost zapsat se do jednoho kurzu s celou třídou – případně s většinou spolužáků, ale pokud si i jednotlivec vyberete jakýkoliv kurz podle svých časových možností, z našeho pohledu to nehraje roli. Akce, jako prodlouženou, plesy, některé speciální programy výuky atd. budete mít ze všech kurzů společně!

Příklad:

 Základní běžná cena “L+” pro taneční kurzy TŠ Plamínek je  6570 Kč na os.
 Exkluzivní program Premier – cena rozšíření je  2400 Kč na os.
 Celkem tedy  8970 Kč na os.
 Díky grantu Svazu učitelů tance Vám můžeme poskytnout SLEVU   2500 Kč na os.
 tedy zaplatíte za oba programy dohromady pouze  6470 Kč na os.
tedy méně, než za běžné taneční kurzy Taneční školy Plamínek. Protože odhadujeme, že si budete pořizovat např. i boty na parket, Vaší další výhodou bude sada slev do všech pražských prodejen těchto potřeb.

Protože Vám chceme co nejvíce vyjít vstříc, tak ještě než otevřeme zápis pro veřejnost, máte možnost se přihlásit přednostně na některý z kurzů podle své chuti. Pouze Vás prosíme, zatím informaci o termínech našich kurzů v další sezóně nesdělujte nikomu jínému, než své rodině a ostatním studentům ve třídě.

Přihlášky (vyplňuje každý samostatně; do jiného sdělení uveďte prosím slovo “PREMIER” a označení Vaší třídy). Použijte prosím pouze tento prolink, abychom věděli, že Vás máme zařadit do exkluzivního programu Premier):

*) Pokud se domluví větší skupina ze třídy, pak můžete volit i čtvrtek 18:15h v KD Ládví, přímo u metra Ládví. Na tento kurz je další dodatečná sleva 1700 Kč (výsledná konečná cena je 4470 Kč).

Co Vás ještě může zajímat:

    Mramorový sál Lucerny

    Oblečení vhodné do tanečních kurzů

    Řád tanečních kurzů  – všeobecné obchodní podmínky