Poukázky na slevy pro přihlášené

Poukázky na slevy ke stažení a vytištění

Myslíme si, že v souvislosti s tanečními kurzy Vám mohou přijít vhod různé slevy na oblečení a obuv, tedy na věci, které možná budete pro taneční pořizovat…

Před nákupem obuvi si určitě prostudujte bohatou nabídku pánské i dámské obuvi, která je nejlepší k pohybu na parketu – u firmy Heller, Elis a Dance-point. Mimo to můžete vybírat se slevou pánskou i dámskou módu u různých pražských firem. Jste našimi váženými klienty a jsme přesvědčeni, že v kterékoliv prodejně, kde slevu uplatníte, k Vám budou přistupovat s největší péčí. Současně Vás prosíme o zpětnou vazbu, pokud by snad (což ale neočekáváme) nastal kdekoliv jakýkoliv problém. V takovém případě nás prosím, neváhejte kontaktovat mailem na jiri(a)plaminek.cz.

Obuv a vše pro tanec a taneční sport:

Pánská a dámská móda do tanečních:

  • Pánský oblek z krejčovství “Anthony`s” v Praze 4 – Doporučujeme Vám oblek z jemné vlny, což je pro muže o třídu výš než ze směsi polyesteru + něčeho. V jemném vlněném obleku se budete cítit úžasně, a to i v teplejším a i v chladnějším počasí. V odkazu obrázku najdete poukázku na  slevu a na košili zdarma k obleku. Ano, v ceně JE rozdíl, ale pocit z toho, jak se cítíte v obleku z vlny je k nezaplacení, zvláště když je vám teplo. Pro srovnání: oblek z plastu pořídíte za cca 5-7 tis.Kč, oblek z jemné vlny zde za 9990 Kč. Košile a motýlek v ceně. Rozhodněte se sami, my bychom neváhali. Přečtěte si třeba i článek v HN.
  • Druhá varianta pánského obleku z krejčovství “Anthony`s” v Praze 4 – úsporná varianta, cena 6990 Kč je velmi příznivá, kvalita zpracování skvělá. Košile s motýlkem zdarma!

Obleky budou na prodejnách nejdříve v koncem června 24, ostatně výběr obleku na mladého muže probíhá spíše až koncem prázdnin!