Taneční kurzy pro dospělé

Taneční pro dospělé jsou populární u všech od 20 do 199 let, také i díky televiznímu pořadu Stardance, u jehož zrodu v ČT jsme také stáli. V kurzech je prima atmosféra plná zábavy, naši taneční mistři jsou nejen profesionálové v tanci, ale i dobří baviči. Takže pánové, oprašte sako, nastudujte případně předem jak si gentleman váže kravatu či motýlka, vezměte partnerku a jde se na to! Začátky kurzů 3x ročně

“Vedeme Vaše kroky” již od roku 1990.

Aktuální rozvrh dospělí

Taneční pro vysokoškoláky

Taneční pro seniory

Jak to u nás chodí? 🙂

Dárkový certifikát

Akce tanečních kurzů

Tančírna / Tea Dances

Individuální lekce

Taneční mistři

Ballroom Dance Lessons for Adults

Řád tanečních kurzů

FAQ kurzy pro dospělé

Oblečení vhodné do kurzů

Taneční víkendy duben, srpenlistopad.

Taneční pro dospělé –  podzim 2024

Další běh  tanečních pro dospělé podzim (říjen) 2024 – rozvrh zveřejněn!

Kurzy v každé sezóně začínají na přelomu září a října (zápis cca od 15. května), další v lednu (zápis od 15.listopadu), poslední v dubnu (zápis od konce února).

Taneční pro dospělé jsou populární u všech od 20 do 199 let, také i díky televiznímu pořadu Stardance, u jehož zrodu v ČT jsme stáli. V kurzech je prima atmosféra plná zábavy, naši taneční mistři jsou nejen profesionálové v tanci, ale i dobří baviči. Takže pánové, oprašte sako, nastudujte případně předem jak si gentleman váže kravatu či motýlka, vezměte partnerku a jde se na to! A pokud máte chuť si ještě před začátkem kurzu projít některé základní kroky, máme pro Vás řešení – podívejte se v hlavním menu na odkaz literatura.

A pokud jste u nás poprvé, klidně si přečtěte, co o nás píšou naši žáci v minulé sezóně.

Pro náhradu jednotlivé lekce probíhajícího kurzu se přihlašte do klientské zóny, pro obecný přehled může posloužit i aktuální rozvrh kurzů pro dospělé

Začátečníci (úroveň 1)

“Hezky pěkně od začátku!” – tedy se vším všudy? Beze všeho!

KódDenČasPoprvéSálVyučujícíCenaStavPřihláška
PA12p24Po20:1530.09.2024Kaunický palácPavel KruckýD

Volno

Přihlásit
LU22p24Út20:1501.10.2024LucernaVeronika KuštováD

Volno

Přihlásit
HL71p24Ne18:1506.10.2024HlaholPetr FabíkD

Volno

Přihlásit

Ceny tanečních pro dospělé začátečníky a slevy viz níže. Dress code: neformální. Změna rozvrhu vyhrazena.

Mírně pokročilí (úroveň 1,5)

“Už jsme trochu tančili, no pravda, je to dlouho,… Ale něco málo víme!”

KódDenČasPoprvéSálVyučujícíCenaStavPřihláška
LA42p24Čt20:1503.10.2024KD LádvíIlona KollárováD

Volno

Přihlásit
LU52p2420:0004.10.2024LucernaJiří PlamínekD

Volno

Přihlásit
PA72p24Ne20:1506.10.2024Kaunický palácJiří PlamínekD

Volno

Přihlásit

Ceny tanečních pro dospělé začátečníky a slevy viz níže. Dress code: neformální. Změna rozvrhu vyhrazena

Pokročilí (úroveň 2)

“Kurz pro začátečníky máme za sebou!”

KódDenČasPoprvéSálVyučujícíCenaStavPřihláška
LU21p24Út18:1501.10.2024LucernaVeronika KuštováD

Volno

Přihlásit
LU31p24St18:1502.10.2024LucernaPavel KruckýD

Volno

Přihlásit

Ceny tanečních kurzů pro dospělé a slevy viz níže. Dress code: neformální. Změna rozvrhu vyhrazena.

Pokročilí + (úroveň 2,5)

“Na trojky si zatím netroufáme, ale dvojky jsou nám už málo!”

KódDenČasPoprvéSálVyučujícíCenaStavPřihláška
HL72p24Ne20:1506.10.2024HlaholPetr FabíkD

Volno

Přihlásit

Ceny tanečních pro dospělé  a slevy viz níže. Změna rozvrhu vyhrazena.

Pokročilí ++ (úroveň 3)

“Dvojky zvládáme, tak co pro nás máte dál?”

KódDenČasPoprvéSálVyučujícíCenaStavPřihláška
LU11p24Po18:1530.09.2024LucernaLenka SmotlachaD

Volno

Přihlásit
LU32p24St20:1502.10.2024LucernaPavel KruckýD

Volno

Přihlásit

Ceny kurzů tance pro dospělé a slevy viz níže. Změna rozvrhu vyhrazena.

Velmi pokročilí (úroveň 4)

“My tančíme první ligu, žádný okresní přebor! :-)”

KódDenČasPoprvéSálVyučujícíCenaStavPřihláška
LU12p24Po20:1530.09.2024LucernaLenka SmotlachaD

Volno

Přihlásit

Pondělní kurzy v Lucerně vede Lenka SmotlachaMatějem Svobodou.
Ceny tanečních pro dospělé jsou uvedeny níže, stejně jako slevy. Změna rozvrhu vyhrazena.

Kurzy mají 20 vyučovacích hodin, tedy deset lekcí po dvou hodinách. 

Cena klasických tanečních pro dospělé (cena D) je 2600 Kč / os. (což je 130 Kč za hodinu).

Sleva pro členy Party klubu TŠ Plamínek je 600 Kč na pár, sleva pro vysokoškoláky do 26 let je 300 Kč na osobu (slevy se neslučují, využijete tu největší možnou).
Členem Party klubu TŠ Plamínek se stává automaticky každý pár, který absolvuje tři kurzy po 20 vyuč.h bezprostředně za sebou (jedno které, třeba i 3x začátečníky); členství ztrácí, pokud vynechá dva kurzy za sebou.

Sleva pro pro vysokoškoláky do 26 let je 300 Kč na osobu (slevy se neslučují, využijete tu největší možnou).
Jak získat slevu? Při zadávání objednávky použijte slevový kupón VS300, pokud je vysokoškolák jeden z páru, případně VS600, pokud jste vysokoškoláci oba. Na první lekci (poprvé když přijdete) předložíte potvrzení o studiu či váš ISIC.

Kurz pro začátečníky (označený  úrovní”1″), pokročilé (2), pro pokročilé ++ (úroveň 3) a kurz pro velmi pokročilé (úrověň 4) na sebe chronologicky navazují, jako ve škole – první třída, druhá, třetí, a čtvrtá.

Jednotlivé běhy začínají vždy v září, lednu a dubnu. Pokud přeceníte své síly  – bylo by to na vás moc(nebo naopak nedoceníte), vždy je možnost kontaktovat naší kancelář a domluvit se na přeřazení do kurzu nižší nebo vyšší úrovně ve stejném běhu kurzů. Účast má být radostná, neměl by to být stres, takže nemějte obavu, budeme se Vám snažit vyhovět. Dress code pro taneční pro dospělé: neformální.

Taneční kurz pro začátečníky  (úroveň 1) je určen pro úplné začátečníky, ale i pro ty, kteří do tanečních někdy chodili (třeba kdysi hodně dááávno…), ale kroky a variace již pozapomněli.

Taneční pro mírně pokročilé  (level 1,5), které jsou někdy vypsány, jsou mezistupněm pro ty, kterým jsou začátečníci málo a pokročilí moc.

Stejně tak taneční kurz pro pokročilé+ (úroveň 2,5) je pro ty, kteří absolvovali již “dvojky”, ale do “trojek” se jim nechce z obavy, zda by zvládli. 

Program kurzu pro velmi pokročilé (4) není pokaždé stejný, záměrně se mění, aby si přišli na své i ti, kteří chodí vícekrát. Vyučujeme světový taneční program rozšířený o další tance obvyklé v prostředí českého společenského života. Zaměřujeme se na Vaši dobrou orientaci v základních figurách i v technice tanečního umění.

Proč si vybrat taneční u Plamínka? Ještě pořád váháte? Naše taneční škola, Taneční škola Plamínek,  patří ve výuce tanců už přes třicet let ke špičce v oboru. A to nejen v rámci Prahy, ale v rámci celé České republiky. Stejně jako stovky účastníků před vámiv Praze, Českém Brodě, Litoměřicích Kostelci n. Č. lesy, přesvědčíme i vás o tom, že tanec je krásný a taneční prožité u nás ty nejkrásnější:

  • Tance vyučujeme ve krásných tanečních sálech v Praze – v Mramorovém sále v Paláci Lucerna, Paláci Dunaj a v Kulturním domě Ládví, v historickém sále pražského Hlaholu, aj. Všechny sály mají parkety a velmi kvalitní zázemí.
  • Kurzy společenských tanců pro dospělé jsou u nás spojené i s živou hudbou, která hraje moderní repertoár. Některé lekce jsou s živou hudbou, některé s reprodukovanou.
  • O vaši spokojenost i o váš pokrok se postarají zkušení mistři tance, špičkoví tanečníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Jsme taneční škola certifikovaná Svazem učitelů tance ČR, naši taneční mistři jsou diplomovaní učitelé tance.
  • V našich kurzech nebojujete o místo na parketu. Dokážeme snížit počet účastníků tak, aby měl každý svůj prostor. K dispozici jsou také taneční asistenti, kteří pomáhají mistrovi.
  • Zmeškáte-li taneční lekci, můžete si ji obvykle nahradit v rámci jiného kurzu ve stejném běhu. Nestíháte ani náhradní termín? Jednoduše přijdete dřív a taneční kroky se doučíte s vyhrazeným asistentem.
  • Jsou pro vás taneční lekce příliš vysoký výdaj? Ozvěte se nám a po domluvě vám můžeme platbu rozložit do několika splátek!
  • Není lepší reklama než ta od spokojených účastníků. Podívejte se na reference – výsledky naší ankety z předchozích let.
  • U nás také nemusíte s tancem skončit po závěrečném plese. Navázat můžete v dalším levelu, další úrovni kurzu Ty základní jsou čtyři, a navíc v tom nejpokročilejším kurzu pro dospělé je program pokaždé jiný. Takže u nás můžete studovat společnský tance dlouhá léta…

Ještě jsme Vás pořád nepřesvědčili? 😀  Chcete vědět názorně, jak to u nás chodí? V tom případě pokračujte!

Partneři

 

Heller Dance and Fashion – Elis Dance Sport Pro – Dance-point – EL oděvy – Svaz učitelů tance ČR – EDC Partners – Rechtsanwälte Adam, Hill und partner