Single Lady Dancing™ Poděbrady

momentálně kurzy v Poděbradech nejsou… poslední byly v před covidové době, snažíme se zase na tradici navázat, ale narážíme na prostorové možnosti v Poděbradech…

“Vedeme Vaše kroky” již od roku 1990.

Aktuálně

V Poděbradech není nyní žádný kurz Single Lady DancingTM vypsán, ale můžete kontaktovat Veroniku na tel. 602 617 217 pro účast na srpnovém a listopadovém víkendu.

Single Lady DancingTM (úroveň 1 – začátečnice) – rozvrh kurzů latino lady

 

Obtížnost: Kurz je určen pro úplné začátečnice, pokud nemají protějšek pro taneční v páru a mají chuť zkusit se pustit do něčeho nového. Tempo výuky přizpůsobujeme účastnícím kurzu. Nemějte obavu, zvládnete to, podstatné je, že budete tančit a pohybovat se!

SINGLE LADY DANCINGTM

Od základních pohybů až po nádherné taneční kreace… Žhavé a temperamentní latinskoamerické tance v úpravě pro sólo ženy, podpůrně i s prvky jiných tanečních technik (scénického, muzikálového tance, baletní průpravy,…). Lekce jsou zaměřeny, po úvodním uvolnění svalových skupin a lehkém posilovacím cvičení, na nacvičení tanečních kroků – jednotlivých figur, které se následně propojují do dílčích choreografií. Pohybové prvky jsou využitelné i pro párový tanec. Pokud nestihnete začátek kurzu, můžete nastoupit i v průběhu, pokud zde kurz ještě je vypsán nebo není uvedeno, že je obsazeno. Klidně nám zavolejte.

 6 lekcí v kurzu / á 60min.
 9 lekcí v kurzu / á 60min.
 10 lekcí v kurzu / á 60min.
 Jednotlivá lekce

 

Přihlásit se do kurzů Single Lady DancingTM se můžete jednoduše tak, že v tabulce v řádku u zvoleného kurzu kliknete na barevné tlačítko “přihlásit”. Kapacita kurzu je omezena na cca dvanáct účastnic v kurzu, obvykle jsou kurzy brzy vyprodány.

konkrétní místo kurzu je uvedeno v tabulce, zde je i celkový přehled sálů Taneční školy Plamínek.

Pro kurzy Single Lady DancingTMje dobré jakékoliv volné oblečení, v kterém se budete dobře cítit, které Vám bude vyhovovat a obutí vhodné na parket – tedy ideálně boty na středně vysokém, úzkém podpatku s pevnou patou (ne pantofle). Případně chrániče podpatků.

Pozn.: Označení Single Lady DancingTM je chráněným obchodním názvem Taneční školy Plamínek®.