Taneční mistři TŠ Plamínek

Team Taneční školy Plamínek

Naši taneční mistři, partneři taneční školy

“Vedeme Vaše kroky” již od roku 1990.

Taneční mistr Jiří Plamínek

 

Odborný profil:

– samostatné přednášky z oblasti společenského tance, tanečního sportu, etikety a didaktiky pro kongresy Svazu učitelů tance ČR, Slovenský taneční svaz, Slovenskú únii tanca a tanečného športu, Vysokou školu ekonomickou, České vysoké učení technické, desítky pražských středních škol aj.
– vedoucí odd. tanečního sportu na Trenérské škole FTVS UK v Praze
– člen – profesionál a examinátor Svazu učitelů tance ČR,  držitel Zlatého odznaku Svazu učitelů tance ČR
– absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka, obor společenský tanec
– profesionální spíkr

– v roce 1990 založil I.soukromou taneční školu, posléze přejmenovanou na Taneční škola Plamínek, která působí v Praze, Středočeském a Ústeckém kraji, pořádá taneční kurzy pro mládež i dospělé, semináře pro odbornou veřejnost a trenérské kurzy pro SUT.

Taneční škola Plamínek je držitelkou Certifikátu kvality Svazu učitelů tance ČR.

Publikační činnost

Taneční mistr Helena Karasová

Choreografka, trenérka, umělecká vedoucí Tanečního klubu Lucerna Praha, absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka, obor společenský tanec. Čestná členka Svazu učitelů tance ČR.

Paní Helena Karasová je nestorkou Mramorového sálu pražského Paláce Lucerna, kde pracovala zprvu jako partnerka tanečního mistra Otakara Landy od r. 1953, pak s manželem Františkem od r. 1964 byla duší Lucerny. Znají ji i generace dnešních rodičů, neboť na taneční v Lucerně se nezapomíná… Vyučovala zde do r. 2015, nyní již v kurzech neučí, pomáhá nám v “zákulisí”, co jí zdravotní stav dovolí. Je autorkou desítek choreografií Tanečního klubu Lucerna. Mj. je i čestnou členkou Svazu učitelů tance ČR.

Taneční mistr Ilona Kollárová

Odborný profil:
– Profesionální tanečnice
– Choreografka, trenérka
– Absolvovala balet na konzervatoři a společenský tanec na Konzervatoři Jaroslava Ježka

Paní Ilona Kollárová vyučuje v naší taneční škole od absolutoria na Konzervatoři, je naší stálicí jak v individuálních lekcích, tak v kurzech pro mládež i dospělé, zejména v nejnáročnějších kurzech pro velmi pokročilé. Mimo to je jejím oborem i studium složitých katastrálních řízení…

Taneční mistr Pavel Krucký

Odborný profil:
– Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka, obor společenský tanec
– člen Svazu učitelů tance ČR – profesionál

Pan Pavel Krucký je ostřílený profík, vyučuje v kurzech v páru s pí. Simonou Kalendovou a sl. Denisou Jarošovou. Na fotografii se sice neusmívá, ale ve všech ostatních případech…:-) Individuální hodiny vede v českém a anglickém jazyce.

Podílel se mj. na vzniku našeho velmi úspěšného DVD Taneční v kapse, kde tančil celý repertoár na DVD spolu se sl. Monikou Vaňkovou.

Taneční mistr Veronika Kuštová

Veronika Kuštová, vyučuje v češtině i angličtině individuální lekce tance, vede samostatně taneční pro mládež i dospělé a také latinskoamerické tance pro sólo ženy – Single Lady Dancing v Praze a v Poděbradech. Je absolvoventkou trenérského kurzu tanečního sportu a členkou Svazu učitelů tance ČR. Pokud k nám voláte do kanceláře, tak uslyšíte její hlas z telefonu (no a někdy i hlas její dcery Bětušky v pozadí…). Stejně tak pokud Vám od nás přijde e-mail, tak většinou je napsán na její klávesnici.

Taneční mistr Simona Onderková-Kalendová

Odborný profil:
– Choreografka a trenérka tanečního klubu Astaire
– Absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka, obor společenský tanec
– členka Svazu učitelů tance ČR – profesionál

V Taneční škole Plamínek vyučuje v kurzech společně s p.Pavlem Kruckým.

Taneční mistr Ing. Lenka Smotlacha

Ještě nedávno aktivně tančila standardní i latinskoamerické tance, v Taneční škole Plamínek vyučuje kurzy latinsko-amerických tanců, Single Lady DancingTM pro ženy a také pracuje jako partnerka našich kolegů. Po stáži v Austrálii se nám vrátila a je naší silnou oporou. Mezitím také dokončila poměrně náročné studium biomedicínské fakulty ČVUT, stihla se vdát a pořídit si syna Olivera.

Taneční mistr Tomáš Mikulský

Odborný profil:

– taneční mist, člen “profesionál” Svazu učitelů tance ČR
– dlouholetý trenér a choreograf tanečního klubu v Roudnici n. Labem, ve Štětí a Litoměřicích s četnými úspěchy na soutěžích v celé Evropě
– předseda Svazu hudebníků ČR
– konferenciér
V Taneční škole Plamínek působí od r.2023.

Taneční mistři Petr a Anna Fabíkovi

Odborný profil:
– Absolventi trenérských kurzů Svazu učitelů tance ČR
– Vicemistři ČR v párové salse v roce 2007.
– Mistři ČR a finalisté MS v roce 2007 v teamové soutěži Casino ruedy a Salsa latino show.
– Dřívější aktivní tanečníci standardních i latinskoamerických tanců
V Taneční škole Plamínek vyučují v kurzech pro dospělé od r. 2022.

Zuzana Šilhánová

Odborný profil:
– Mnohonásobná mistryně ČR, finalistka MS a vicemistryně EU v 10 tancích
– autorka řady choreografií standardních i latinskoamerických tanců
– Aktivní tanečnice

V Taneční škole Plamínek vedla Single Lady DancingTM a mimo jiné byla i silnou vůdčí osobností našeho tanečního klubu Madat TŠ Plamínek.

Vita Ivanytska

Vitaliya je původem z Užhorodu, studovala v Praze ekonomii na vysoké škole a velmi úspěšně tančila za náš taneční klub Madat TŠ Plamínek. Učí u nás dívky a ženy latinskoamerické tance v kurzech Single Lady DancingTM.

Mgr. Denisa Špinková

Denča je nejmladší posila našeho týmu.  Tanečnice každým coulem, vystudovala vysokou školu, učí v Taneční škole Plamínek ženy a dívky latinu – Single Lady DancingTM a také spolupracuje v kurzech pro dospělé s kolegou Pavlem Kruckým.

Sebastián Skoupý

Velmi dobrý tanečník, skvělý lektor, který je novou posilou týmu. Nastupuje k nám v zářá 2023, a hned dostal velmi těžký, možná nejtěžší, úkol: Kurzy pro nejvíce pokročilé dospělé, tedy první ligu! Kdybychom ale nebyli přesvědčeni, že to zvládne na jedničku, tuhle výzvu by nedostal. Učit bude s Lenkou Smotlacha, půjde jim to skvěle.

Adriana Šrejmová

Latinářka každým coulem, partnerka v kurzech Jiřího Plamínka.

Matěj Svoboda

Úspěšný tanečník standardních i latinskoamerických tanců, náš nejmladší kolega. Učí latinu naše dámy v kurzech Single lady Dancing a také dělá partnera v kurzech u Veroniky Kuštové a Lenky Smotlacha.

Ing. Martin Chouň

Náš dlouholetý kolega, který postoupil z asistentského místa a prokázal neobvyklé schopnosti vést samostatně lekce. A všichni si ho nesmírně chválí!

Václav Adam

Mimopražský taneční mistr, který s námi spolupracuje na projektech Svazu učitelů tance ČR