Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Akce

Pro naše žáky v tanečních kurzech pro mládež i pro dospělé, stejně tak i pro další zájemce, pořádáme mnohé plesy, prodloužené a jiné akce. Zde si můžete objednat vstupenky, pokud nejste našimi žáky - pro naše stávající klienty jsou k dispozici pokladny přímo v kurzech, proto jsou zde objednávky s příplatkem 20 Kč/ks za rezervaci. V každém případě se na Vás budeme těšit!
———

30. Jarní ples

23. 03. 2020 19:00 pondělí, Lucerna Velký sál, Štěpánská 61

Závěrečný ples pro všechny naše žáky a jejich hosty na zakončení sezóny. Hraje Big Band Vladislava Brože, tančit Vám budou mistrovské taneční páry a bohatý program uvedou naši taneční mistři.

Vzhledem k opatření vlády přesouváme ples na podzim. Konkrétní datum oznámíme na našich webových stránkách, jakmile nám je provozovatelé středisek definitivně potvrdí. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Akci zrušena, sepsali jsme pro vás informaci o vracení vstupenek.

Objednání vstupenky:  plánky sálů

Březnový ples

24. 03. 2020 19:00 úterý, Radiopalác, Velký sál, Vinohradská 40


Březnový ples pro dospělácké taneční kurzy (pokročilí a výš) a pro jejich hosty. V programu uvidíte taneční vystoupení, které budou uvádět naši taneční mistři, hrát Vám bude Allegro Michala Hrdého. Večerní společenské oblečení - black tie. 

Březnový ples TŠ Plamínek   

Radiopalác

Vzhledem k opatření vlády přesouváme ples na podzim. Konkrétní datum oznámíme na našich webových stránkách, jakmile nám je provozovatelé středisek definitivně potvrdí. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Akci rzrušena, sepsali jsme pro vás informaci o vracení vstupenek.

Objednání vstupenky:  plánky sálů

River Party 2020

14. 06. 2020 19:01 neděle, Loď Czechie

Omlouváme se, ale River party 2020 je v důsledku epidemie zrušena. Zakoupené vstupenky můžete použít jako voucher na kterékoliv naše kurzy nebo na kteroukoliv akci až do 30.6.2021.Případně nás prosím kontaktujte na tel.č. 602 617 217.

Na salonní  lodi Czechie (kotví cca u Nemocnici Na Františku). Živá hudba, tanec, výlet lodí s krytými i slunečními palubami, možná i mažoretky na náplavce.:-) Slunce objednáno... Jedeme proti proudu či po proudu Vltavy, až kam stav hladiny a čas dovolí...Bohatě zásobený lodní bar, teplá kuchyně, grilování. River party je pro mládež i dospělé. Společenské odpolední oblečení nebo (nejlépe) námořnický úbor! Nalodit se můžete od 17:30h, přijezd v cca 22h.

lod Czechie

Předprodej je zahájen. 

Objednání vstupenky:  plánky sálů

Podzimní prodloužená (pro dospělé)

01. 11. 2020 19:00 neděle, Radiopalác - Velký sál, Vinohradská 40

Podzimní prodlouženáPodzimní prodloužená tanečních kurzů pro dospělé. Co jste se naučili v lekcích, zde důkladně natrénujete. Protože: "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti" :-) Hrát Vám bude Michal Hrdý Band - a móoocc dobře! Vstupenky se prodávají ve Vašich lekcích. Doprodej případně na místě v den akce 45 min.před začátkem.

Objednání vstupenky:  plánky sálů

První prodloužená

02. 11. 2020 19:00 pondělí, Lucerna Velký sál, Štěpánská 61

První prodloužená letošních tanečních kurzů. Skvělá taneční hudba, velký parket. Zatančíte si spolu se svými oblíbenými partnery a partnerkami, ale také s rodiči, prarodiči a s dalšími Vašemi hosty! Hraje Allegro M.Hrdého. Večerní společenské oblečení nutností. Vstupenky lze zakoupit pouze v kurzech při pravidelných lekcích (pro dospělé s místenkou, pro pro mládež k tanci)

Objednání vstupenky:  plánky sálů

Vánoční reprezentační ples

19. 12. 2020 19:00 sobota, Lucerna Velký sál, Štěpánská 61

Již XXX. Tradiční vánoční reprezentační ples pro všechny naše žáky a jejich hosty. Hraje Big Band Vladislava Brože pod řízením Dr.Otakara Martinovského; čekají Vás mnohá taneční vystoupení, zatančíte si, pobavíte se... Slavnostní nástup letošních žáků kurzů pro mládež v 19h na Polonézu z Hořicka Josefa Flégla. Večerní společenské oblečení - black tie. Rozmístění lóží a stolů v sále viz plánky sálů (v sále se nekouří).

Rezervace bude možné provádět od 9.listopadu.
Podzimní reprezentační ples Podzimní reprezentační ples

Objednání vstupenky:  plánky sálů

„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
11. 10. 2020

Informace k odloženým plesům z března tr.

5. 10. 2020

Od pondělí 5.října se výuka v tanečních kurzech přerušuje na dobu stanovenou vládními nařízeními. O lekce nepřijdete, začneme tančit jakmile to bude možné! Sledujte naše webové stránky (na úvodní stránce bude info). Opatrujte se a brzy na viděnou!

21. 9. 2020

Aktuální hygienická opatření pro taneční kurzy

19. 7. 2020

Přihlášky na letní víkendový pobyt ještě bereme, pokoje jsou již jen tzv.na vyžádání. Po přihlášení kontaktujeme nejdříve hotel, zda pro Vás bude mít ještě místo, teprve pak Vám potvrdíme účast.

Tančírna již běží každý pátek a nyní i středy v dalším studiu.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička