Speciálky pro mládež - taneční pro pokročilé

“Vedeme Vaše kroky” již od roku 1990.

Experimentálky – nástavba na speciálky

Tančírna / Tea Dances

Akce

Individuální lekce

Řád tanečních kurzů

Speciálky pro mládež v Taneční škole Plamínek

Absolvovali jste klasické taneční pro mládež, bavily vás a chtěli byste své taneční umění ještě vylepšit? Zapište se do tanečních speciálek! Deset dvouhodinových tanečních lekcí, ve volnějším oblečení, navazuje na látku z lekcí kurzů pro mládež.

Taneční mistři Jiří Plamínek a také Tomáš Mikulský vás přesvědčí o tom, že tanec je náročný, ale krásný – naučí vás nejen nové tance, ale i nové náročnější figury pro tance, které už umíte.

Chceme zachovat vyvážený poměr mezi chlapci a dívkami. Proto do tanečních speciálek přednostně zapisujeme taneční dvojice. Stejně tak do tanečních kurzů pro pokročilé zapíšeme i mladé muže. Dívky pak vezmeme do záznamu a včas se jim ozveme.

Termíny speciálek pro mládež:

KódDenČasPoprvéSálVyučujícíCenaStav chlapciStav dívkyPřihláška
3LU51j2418:0008.03.2024LucernaJiří PlamínekSP

Volno

Volno

Zobrazit
3LU71j24Ne18:0010.03.2024LucernaTomáš MikulskýSP

Volno

Volno

Zobrazit

Zapisujeme do dvou kurzů. Pokud by se neobsadily dostatečně, vyhrazujeme si právo je sloučit do jednoho (obvykle nedělního) kurzu, přihlášené bychom informovali. Změna rozvrhu je tedy vyhrazena.

Rozsah kurzu: 10 dvouhodinových lekcí.

Místo (sál): Lucerna Štěpánská 61, Praha 1.

Cena: základní dotovaná cena SP je 2600,- Kč/osobu, NYNÍ NAVÍC SE SLEVOU 350,-Kč PRO NAŠE STÁVAJÍCÍ ŽÁKY 1.ročníku mládeže z Lucerny a KD Ládví.

Sleva 350,-Kč pro absolventy speciálek kterékoliv taneční školy (naší i cizí) člena Svazu učitelů tance ČR. Slevy se nesčítají. Při první návštěvě se musíte prokázat průkazkou z vašich speciálek u konkurence.

Přihlášky: Buď v kurzech přímo se zálohou nebo elektronicky, použijte prosím barevné tlačítko v tabulce výše. Zapisujeme jen dvojice, do rubriky “Poznámka” uveďte příjmení partnera.

Experimentální kurz pro mládež a víkendové soustředění připravujeme v návaznosti, místo si můžete rezervovat v průběhu kurzu.

Co si obléci do speciálek?

Zatímco oblečení do klasických tanečních kurzů by mělo být společenské a svým způsobem slavnostní, oblečení pro taneční speciálky by mělo mít spíše tréninkový charakter:

  • Pro dívky se hodí tílko, nebo top a k němu volnější sukně – musí vám to slušet!
  • Pro chlapce doporučujeme dlouhé volné kalhoty a k nim košili, případně tričko s límečkem – také vám to musí slušet!
  • Oba tanečníci pak musí mít obutí vhodné na parket – a to je velmi důležité, nejdůležitější!
Ilona Kolárová, Tomáš Mikulský