Srpnový víkend s tancem

Srpnový víkend s tancem

16. – 18. srpna 2024 Parkhotel **** Plzeň

Po roce opět… Také letošní setkání bude samostatné, nebude kombinováno s jinou akcí. Tanečně si dáme něco pěkného ze standardu i z latiny. Krátká dovolená s přáteli, se kterými jste se dlouho neviděli v tanečních či na kurzech Single lady Dancing.

Srpnový víkend s tancem

v Parkhotelu ****Plzeň

Pátek 16. – neděle 18. srpna 2024

Program pro páry

Dva typy pokojů: standard (PPO) – cena 3 670 Kč/os./víkend a superior (PPS) – cena 3 980 Kč/os./víkend.  Obě varianty obsahují ubytování na dvoulůžkovém pokoji se snídaní,  výuku, společenský večer, bazén, parkování.

KódDenČasPoprvéSálVyučujícíCenaStavPřihláška
PPO2418:0016.08.2024Parkhotel Plzeňvíce učitelů

Volno

Přihlásit
PPS2418:0016.08.2024Parkhotel Plzeňvíce učitelů

Volno

Přihlásit

Pro ubytování se v jedné přihlášce vyplňují údaje obou v páru.
Termín dalšího víkendu je 15.-17.11.2024 Konopiště.

Program SingleLadyDancingtm

Dva typy pokojů: standard (PSO) – cena 3 670 Kč/os./víkend a superior (PSS) – cena 3 980 Kč/os./víkend.  Obě varianty obsahují ubytování na dvoulůžkovém pokoji se snídaní,  výuku, bazén, parkování. Pokud dvoulůžkový pokoj nevyhovuje, kontaktujte nás telefonicky.

KódDenČasPoprvéSálVyučujícíCenaStavPřihláška
PSS2418:0016.08.2024Parkhotel PlzeňMatěj Svoboda, Veronika Kuštová

Volno

Přihlásit
PSO2418:0016.08.2024Parkhotel PlzeňMatěj Svoboda, Veronika Kuštová

Volno

Přihlásit

Přihlášku vyplňujte prosím každá sama. Pokud chcete rozšíření na oba typy programu (páry + single) – přihlaste se jako pár, pak stačí dát zprávu (i následně po přihlášení), cena je 600 Kč. Můžete s sebou vzít i netančící doprovod (manžela, přítele, …) za cenu 3300 Kč, napište nám to v přihlášce do poznámek, zařídíme. Pokud budete naopak chtít mít svůj jednolůžkový pokoj jenom pro sebe, v tom případě je doplatek 2000 Kč/víkend.
Termín dalšího víkendu je 15.-17.11.2024 Konopiště.

Cena od 3670,- Kč/os. V ceně je zahrnuto: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji dle zvolené úrovně, snídaně, parkování, vstup do venkovního bazénu, výuka dle zvoleného programu vč. pronájmu prostor, lektorného a vstupu na společenský večer. Pokud chcete srpnový víkend s tancem hradit např. ze zaměstnaneckých benefitů, FKSP a pod, klidně to uveďte rovnou v přihlášce do poznámek, nebude to problém. Vystavíme vám fakturu podle vašeho přání. Bohužel však nelze uhradit převodem kurzovného z jiných kurzů.

Určeno pro: Taneční páry po absolvování kurzů pro pokročilé (úroveň 2). Program Single Lady Dancing je připraven pro ženy a dívky sólo, bez partnera, viz níže.

Program pro taneční páry: Mimo opakování základních variací a na ně navazujících figur, Vás čeká speciální program vytvořený jen pro tuto akci! Budeme vycházet ze základních osnov naší Taneční školy Plamínek, které oživíme o variace Vám zatím neznámé. Máte se na co těšit! Pokud jeden z páru chce mimo to vyzkoušet také i program Single Lady Dancing, upozorněte nás na to v přihlášce v kolonce “Poznámka” při přihlašování celého páru.

Program Single Lady Dancing: Čekají Vás žhavé a temperamentní latinskoamerické tance v úpravě pro sólo ženy, v nápaditých choreografiích lektorů Taneční školy Plamínek, oživené o tance, na které nám v průběhu roku nezbývá mnoho času.

Můžete se zúčastnit i obou programů. Rozvrh je nabitý, ale v případě zájemkyň o oba programy bude přizpůsoben tak, aby bylo možné navštěvovat výuku jak tanečních párů, tak Single lady Dancing. Chcete-li s sebou vzít netančící doprovod, je to možné.

Vyučují: Lenka Smotlacha, Ilona Kollárová, Veronika Kuštová, Jiří Plamínek, Matěj Svoboda aj.

Ubytování: Hotel nabízí 2 úrovně pokojů. Pokoje standard a superior. Pro bližší informace o ubytovaní, včetně fotografií, navštivte prosím webové stránky Parkhotelu.

Strava: Snídaně formou bufetu jsou zahrnuty v ceně pobytu. Menu – polévku, hlavní chod, stolní voda, které lze zakoupit jako oběd i večeři, si můžete objednat, podrobnosti vám zašleme. Kuchyně je na velmi dobré úrovni.

Doprava: Hotel se nachází 90 km od Prahy po D5, v Plzni, Na Borech, cca 1km od sjezdu z dálnice D5 (exit 80). Mapa

Popis a vybavení hotelu: Parkhotel Congress Center Plzeň je jedním z největších kongresových hotelů v České republice. Hotelový komplex tvoří 3 budovy. K dispozici je zde 8 kongresových hal, z nichž největší má téměř 1000 m2. Hotel disponuje pokoji několika kategorií a též apartmány včetně prezidentského. Celková kapacita činí 150 pokojů. Hotel má svou restauraci, lobby bar, klub a zimní zahradu. V teplejších měsících je otevřeno několik venkovních teras, jejichž klidnou scenérii dotváří i venkovní bazén. Hosté mohou relaxovat ve wellness centru a sportovat v hotelovém fitness. Hotelové prostory nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Hosté mohou využít bezplatného parkování na hotelovém parkovišti.

S sebou: boty na tanec, přiměřené oblečení do sálu (u pána doporučujeme např. košili s krátkým rukávem a dlouhé kalhoty; dáma letní šaty či sukně a tílko), na program Single Lady DancingTM je dobré jakékoliv volné oblečení, ve kterém se budete dobře cítit a bude Vám bude vyhovovat a také obutí vhodné na parket – tedy ideálně boty na středně vysokém, úzkém podpatku s pevnou patou (ne pantofle).