e-nástěnka 4

zpráva z 11.10.2020

Protože si myslíme, že současná situace nám neumožňuje v rozumném výhledu uspořádat náhradní termíny plesů plánovaných původně na březen 2020, přistupujeme k tomu, že Vám vrátíme zaplacené vstupné. Myslíme si, že i pro Vás to bude přijemnější.

Plesy jsme totiž původně plánovali přesunout na červen 2020, pak na termín 20.září, 1.listopadu a 15.listopadu a myslíme, že i posledně námi uvažované termíny na prosinec 2020 jsou ohrožené. Stálým posouváním termínů z důvodů vývinu hygienické situace, mimořádných opatření min.zdravotnictví a krizových opatření Vlády ČR jsme strávili na přípravě akcí produkční prací už mnoho času. Ani tak vám nemůžeme seriózně nabídnout termín, o kterém jsme sami přesvědčeni, že skutečně proběhne.

Vracení vstupenek je mimořádná záležitost, která je i pro nás nová. Týká se tedy těchto akcí:

30.jarní reprezentační ples – 23.3.20 Lucerna a Březnový ples pro dospělé – 24.3.20 Radiopalác.

Postup pro vracení vstupenek:

Abychom vám mohli správně vrátit zaplacenou částku, potřebujeme od vás vyplnit formulář pro vrácení vstupného. Po té nám vstupenky zašlete podle návodu ve formuláři. Formulář prosíme vyplňte a vstupenky zašlete do 15.listopadu 2020, což je poslední termín akce, o kterém jsme v odpovědích na vaše dotazy informovali.

Děkujeme