Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Hygienické podmínky pro konání kurzů aktuálně k 19. 9. 2020

Dámy a pánové,

Již v červnu 2020 jsme si vyzkoušeli některé možnosti, týkající se tanečních kurzů za mimořádných opatřeních. Situaci jsme nepodcenili, a řadu preventivních provozních opatření přeneseme i do podzimních části sezóny. Musíme k tomu zodpovědně přistoupit byť nám některá opatření radost nedělají. Povedou ale k tomu, abychom se s Vámi mohli setkávat v kurzech.

Na lekce prosím choďte pouze v případě, že jste zcela zdrávi, bez příznaků jakýchkoliv respiračních onemocnění a bez zvýšené tělesné teploty.

U vchodu použijte připravené desinfekční prostředky. Dodržujte správný postup při mytí rukou a při desinfekci.

Pravidelně desinfikujeme i tzv. touch pointy dle hygienických doporučení (body dotyku - kliky, tlačítka na toaletách, vodovodní baterie apod.)

Z logiky věci dochází přirozeně k větší kumulaci osob na některých místech v taneční škole. I tak ale prosíme, snažte se dodržovat odstupy 1-5 až 2 metry od ostatních klientů. To se týká toalet, šatny, vstupu apod.

Kde jsou v sále okna, větráme v průběhu lekcí a sál důkladně vyvětráme i po odchodu jedné a před příchodem druhé skupiny Proto jsme i upravili časové rozvrhy. Jinak mají sály vlastní klimatizaci se samostatným přívodem a odvodem vzduchu do venkovních prostor.

Pro všechny účastníky je k dispozici místo k sezení, pokud to požaduje Ministerstvo zdravotnictví.

Obecně prosíme, při příchodu mějte zakryté dýchací cesty. Jak je to s použitím roušek při tanci, Vás budeme informovat v průběhu lekcí podle aktuální situace, která se v průběhu času mění. V tanečních pro mládež jsou u chlapců společenské rukavice předepsané normálně jako součást ústroje, v letošní sezóně je to i potřeba z pohledu hygieny.

Prosíme Vás, v aktuální situaci omezte na minimum náhrady lekcí v jiných kurzech.

V případě, že by byl kurz jakkoliv omezen na termínech z důvodů úředního rozhodnutí, máme připravená náhradní řešení, abychom dostáli závazkům vůči Vám.


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
11. 10. 2020

Informace k odloženým plesům z března tr.

5. 10. 2020

Od pondělí 5.října se výuka v tanečních kurzech přerušuje na dobu stanovenou vládními nařízeními. O lekce nepřijdete, začneme tančit jakmile to bude možné! Sledujte naše webové stránky (na úvodní stránce bude info). Opatrujte se a brzy na viděnou!

21. 9. 2020

Aktuální hygienická opatření pro taneční kurzy

19. 7. 2020

Přihlášky na letní víkendový pobyt ještě bereme, pokoje jsou již jen tzv.na vyžádání. Po přihlášení kontaktujeme nejdříve hotel, zda pro Vás bude mít ještě místo, teprve pak Vám potvrdíme účast.

Tančírna již běží každý pátek a nyní i středy v dalším studiu.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička