Slavnostní raut - informace pro pozvané

Začátek je v 17:00h. Na místě buďte nejpozději v 16:50h! Předpokládaný konec v cca 19 h.

Dress code: Večerní společenské oblečení (jako do tanečních)

Pozvánku – vstupenku – předložíte při vchodu do restaurantu v prvním patře (nezapomenout doma!). 

Uvnitř je šatna, kde si odložíte zdarma svrchní oblečení, případně tašku. Pak Vás přivítají hostitelé, personál vám nabídne welcome drink a přesunete se do restaurantu, kde krátce po 17 h bude raut zahájen. V průběhu akce si vyslechnete různé krátké přednášky týkající se předkládaných pokrmů i jejich konzumace, obecná pravidla pro hosta na rautu a banketu, dozvíte se tajemství prostřeného stolu na banketu, vyzkoušíte si překládací příbor a různé typy příborů na různé pokrmy, typy sklenic aj. V průběhu přednášek budete konzumovat připravené pokrmy ze studené i teplé kuchyně, cukrářské výrobky, míchané nápoje a podobně. Na konci (kolem 19h) se s Vámi rozloučíme a popřejeme Vám šťastný návrat k domovům.

Doprava MHD: ze stanice metra Želivského autobusem do zastávky Hostýnská (3.zastávka, doba jízdy cca 3 min) a pěšky cca 6-7 minut do Středního odborného učiliště gastronomie U krbu 45/525.

mapa trasy od autobusu

Pozvánka je současně vstupenkou. Konzumace v ceně pozvánky se týká pokrmů a nápojů na rautu, výjimku mohou tvořit speciální míchané nápoje a flambované deserty, které by pak byly v cenách cca 15-20Kč.

Dopravní spojení: 

  • Pokud pojedete autem, hledejte adresu U Krbu 45, Praha 10-Malešice nebo souřadnice 50.0839936N, 14.4943667E. V okolí školy je možné zaparkovat.
  • Cestujete-li MHD