Opakovací kurzy pro dobrý start v nové sezóně!

300 minut výuky v opakovacím kurzu před zahájením sezóny a k tomu navíc dalších 300 minut možnosti tréninku

Opakovací kurzy pro Váš dobrý start do nové sezóny jsou pro absolventy tanečních pro dospělé, kteří si chtějí zopakovat po prázdninové pauze to, co se již učili v minulém období v kurzu pro začátečníky či pokročilé. Od října pak můžete navázat v hlavní sezóně do kurzu o stupeň vyššího. Reagujeme tak na Vaše přání vyslovená ústně i písemně. Pokud jste ještě našimi klienty nebyli a navštěvovali kurzy jinde, nic se neděje, rádi Vás přivítáme také.

Rozsah kurzu, místo, cena, dress code aj.:

3 prodloužené lekce á 2×50 minut výuky v jednom týdnu (pondělí + středa + čtvrtek) a k tomu 300 minut tréninku (úterý nebo pátek nebo sobota 18-23h – kterýkoliv den, který se Vám hodí) ve velkém  sále EuroDanceCenter – Národní 10 / Voršilská 14, Praha 1. Cena 590 Kč/os. Neformální oblečení. Vyučují taneční mistři TŠ Plamínek.

Opakovací kurz pro začátečníky:

Ideální pro ty, kteří absolvovali kurz pro začátečníky (úroveň 1). V opakovacím tanečním kurzu pro začátečníky Vám zopakujeme základní principy pohybu v latinsko-amerických i standardních tancích a současně u každého tance nejzákladnější variace, které v kurzech pro začátečníky obvykle probíráme. Na programu bude rumba, cha-cha, samba, jive, waltz, foxtrot, tango, valčík, polka a blues.

 v týdnuvýuka ve dnech300 minut vlastní tréninkpřihláška
od  14.9.2015Po + St + Čt 18:30 – 20:20hÚt nebo Pá nebo So 18:00-23:00h PŘIHLÁSIT SE

    Opakovací kurz pro pokročilé:

    Ideální pro ty, kteří absolvovali kurz pro pokročilé (úroveň 2) a uvažují o postupu do další úrovně – “pokročilí plus (3)”. V tomto kurzu zopakujeme a Vy si procvičíte figury, které probíráme v kurzu pro pokročilé (2) v těchto tancích: rumba, cha-cha, samba, jive, waltz, slowfoxtrot, quickstep, tango, polka a blues. 

     v týdnuvýuka ve dnech  300 minut vlastní tréninkpřihláška
    od  14.9.2015Po + St + Čt 20:30 – 22:20hÚt nebo Pá nebo So 18:00-23:00h PŘIHLÁSIT SE