Přejít na: Obsah | Menu | Patička

Akce

Pro naše žáky v tanečních kurzech pro mládež i pro dospělé, stejně tak i pro další zájemce, pořádáme mnohé plesy, prodloužené a jiné akce. Zde si můžete objednat vstupenky, pokud nejste našimi žáky - pro naše stávající klienty jsou k dispozici pokladny přímo v kurzech, proto jsou zde objednávky s příplatkem 20 Kč/ks za rezervaci. V každém případě se na Vás budeme těšit!
———

30. Jarní ples

23. 03. 2020 19:00 pondělí, Lucerna Velký sál, Štěpánská 61

Závěrečný ples pro všechny naše žáky a jejich hosty na zakončení sezóny. Hraje Big Band Vladislava Brože, tančit Vám budou mistrovské taneční páry a bohatý program uvedou naši taneční mistři.

Vzhledem k opatření vlády přesouváme ples na podzim. Konkrétní datum oznámíme na našich webových stránkách, jakmile nám je provozovatelé středisek definitivně potvrdí. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Objednání vstupenky:  plánky sálů

Březnový ples

24. 03. 2020 19:00 úterý, Radiopalác, Velký sál, Vinohradská 40


Březnový ples pro dospělácké taneční kurzy (pokročilí a výš) a pro jejich hosty. V programu uvidíte taneční vystoupení, které budou uvádět naši taneční mistři, hrát Vám bude Allegro Michala Hrdého. Večerní společenské oblečení - black tie. 

Březnový ples TŠ Plamínek   

Radiopalác

Vzhledem k opatření vlády přesouváme ples na podzim. Konkrétní datum oznámíme na našich webových stránkách, jakmile nám je provozovatelé středisek definitivně potvrdí. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Objednání vstupenky:  plánky sálů

River Party 2020

14. 06. 2020 19:01 neděle, Loď Czechie

Omlouváme se, ale River party 2020 je v důsledku epidemie zrušena. Zakoupené vstupenky můžete použít jako voucher na kterékoliv naše kurzy nebo na kteroukoliv akci až do 30.6.2021.Případně nás prosím kontaktujte na tel.č. 602 617 217.

Na salonní  lodi Czechie (kotví cca u Nemocnici Na Františku). Živá hudba, tanec, výlet lodí s krytými i slunečními palubami, možná i mažoretky na náplavce.:-) Slunce objednáno... Jedeme proti proudu či po proudu Vltavy, až kam stav hladiny a čas dovolí...Bohatě zásobený lodní bar, teplá kuchyně, grilování. River party je pro mládež i dospělé. Společenské odpolední oblečení nebo (nejlépe) námořnický úbor! Nalodit se můžete od 17:30h, přijezd v cca 22h.

lod Czechie

Předprodej je zahájen. 

Objednání vstupenky:  plánky sálů

„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
21. 9. 2020

Atuální hygienická opatření pro taneční kurzy

19. 7. 2020

Přihlášky na letní víkendový pobyt ještě bereme, pokoje jsou již jen tzv.na vyžádání. Po přihlášení kontaktujeme nejdříve hotel, zda pro Vás bude mít ještě místo, teprve pak Vám potvrdíme účast.

Tančírna již běží každý pátek a nyní i středy v dalším studiu.

8. 6. 2020

Červnové extra kurzy pro dospělé a Single Lady Dancing.

Páry: 3 lekce jen latina nebo 4 lekce standard a latina. Single Lady Dancing:  3 nebo 4 lekce dle výběru.

Tančírna: restart neděle 28.6. v Lucerně a pak dále pátky 18-23h.

11. 5. 2020

S postupným uvolňováním nouzového stavu plánujeme postupně všechny lekce kurzů, které nemohly proběhnout. Klienty tento týden informujeme osobně mailem. Plesy jsou přesunuty na podzim, parník je zrušen (viz akce).


Přejít na: Obsah | Menu | Patička