Přejít na: Obsah | Menu | Patička

SINGLE LADY DANCING

SINGLE LADY DANCINGTM - latinskoamerické tance v sólovém podání vyučují Zuzana Šilhánová, mnohonásobná mistryně ČR, finalistka MS a vicemistryně EU v 10 tancích, Veronika Kuštová, Vita Ivanytska, Lenka Brožáková a Lukáš Holeček. Pohybové prvky jsou využitelné i pro párový tanec. Mimo naše kurzy v Praze a v Poděbradech občas můžete najít i relaxační víkendové pobyty s tancem.
———

Single Lady DancingTM - podzim 2021 (listopad)

Od základních pohybů až po nádherné taneční kreace... Žhavé a temperamentní latinskoamerické tance v úpravě pro sólo ženy, podpůrně i s prvky jiných tanečních technik (scénického, muzikálového tance, baletní průpravy,...). 

Stále můžete s námi potit nabraná koronavirová kila v latinskoamerických rytmech! Naši lektoři už se těší, až Vám dají do těla!

Single Lady DancingTM (úroveň 1 - začátečnice) - rozvrh kurzů latino lady

Obtížnost: Kurz je určen pro úplné začátečnice, pokud nemají protějšek pro taneční v páru a mají chuť zkusit se pustit do něčeho nového. Tempo výuky přizpůsobujeme účastnícím kurzu. Nemějte obavu, zvládnete to, podstatné je, že budete tančit a pohybovat se!

Single Lady DancingTM (úroveň 1,5 - mírně pokročilé) - rozvrh kurzů latino lady

Obtížnost: Kurz je určen pro ty dámy, které již absolvovaly např. párovou taneční techniku. Kurz úrovně 1,5 je pro velmi mírně pokročilé či pro věčné začátečnice.

Single Lady DancingTM (úroveň 2) - rozvrh kurzů latino lady

Den Čas Sál Vyučuje 1.lekce Stav zápisu Pozn. Dress code Přihlásit
Út 17:00 - 18:00 Lucerna Lukáš Holeček 30.11.2021 Volno

10x 60 min.

SLD

Přihlásit

Obtížnost: Kurz znalostmi navazuje na začátečnický kurz.

Single Lady DancingTM (úroveň 3) - rozvrh kurzů latino lady

Den Čas Sál Vyučuje 1.lekce Stav zápisu Pozn. Dress code Přihlásit
Po 16:45 - 17:45 Lucerna Lukáš Holeček 22.11.2021 Volno

10x 60 min.

SLD

Přihlásit

Obtížnost: Navazují na předchozí kurz nižší úrovně rozvíjením pohybu v dalších variacích a tvorbou náročnějších choreografií.

Přihlášky: Přihlásit se do kurzů Single Lady DancingTM se můžete jednoduše tak, že v tabulce v řádku u zvoleného kurzu kliknete na barevné tlačítko "přihlásit". Kapacita kurzu je omezena na cca dvanáct účastnic v kurzu, obvykle jsou kurzy brzy vyprodány.

Místo: konkrétní místo kurzu je uvedeno v tabulce, zde je i celkový přehled sálů Taneční školy Plamínek.

Přihlášky: Přihlásit se do kurzů Single Lady DancingTM se můžete jednoduše tak, že v řádku u zvoleného kurzu směle a bez obav kliknete na  "přihlásit". Kapacita kurzu je omezena, obvykle jsou kurzy brzy vyprodány.

Doporučené oblečení

Single Lady DancingSINGLE LADY DANCINGTM vyučují Veronika Kuštová, Vita Ivanytska, Denisa Jarošová, Lenka Brožáková a Lukáš Holeček

Ne každá žena má náladu chodit do fitky, do posilovny, my Vám nabízíme výtečnou alternativu - latinsko americké tance, lady latino. Lekce jsou zaměřeny po lehkém posilovacím cvičení, na nacvičení tanečních kroků konkrétního tance, rumby jive, cha-cha,  samby.  Z jednotlivých figur se následně skládá celá choreografie. Všechny pohybové prvky jsou navíc využitelné i pro párový tanec.

Pokud nestihnete začátek kurzu, můžete nastoupit i v průběhu, pokud zde kurz ještě je vypsán nebo není uvedeno, že je obsazeno. Klidně nám zavolejte. Pokud Vám utečou více než dvě lekce, zkusíme Vám poskytnout i slevu, pokud to bude možné...)

 Změna rozvrhu vyhrazena. Kurzy respektují všechna aktuální hygienická omezení. 

 

 

 

Rozsah a cena Single Lady Dancing TM
 6 lekcí v kurzu / á 60min.  1 150 Kč
 9 lekcí v kurzu / á 60min.  1 710 Kč
 10 lekcí v kurzu / á 60min.  1 900 Kč
 jednotlivá lekce  230 Kč

 Pozn.: Označení Single Lady DancingTM je chráněným obchodním názvem Taneční školy Plamínek®.


„Vedeme Vaše kroky!!”

Kontakty
+420 602 617 217

Novinky
26. 11. 2021

Současné hygienické podmínky pro taneční kurzy platné od 26. listopadu 2021. (Změněny v pondělí 28.11.)

10. 6. 2021

Včera a dnes jsme odeslali informační maily všem klientům z přerušených kurzů podzim 2020. V  případě, že vám zpráva nedošla, podívejte se prosím např. do složky spamu.

30. 5. 2021

Spouštíme  zápis na letní víkend s tancem v Plzni 20.-21.8.2021. Bude s garancí vrácení ceny, pokud by proti konání zasáhla hygienická opatření.

16. 5. 2021

Aktuálně stále ještě platí úřední zákaz. Situaci vyhodnocujeme a vzhledem k nejistým vyhlídkám předpokládáme spíše, že taneční kurzy budou zahájeny až začátkem září. Ještě Vás budeme informovat. Zvažovali jsme i výuku v létě, ale podle všeho by to nebylo ze strany klientů příliš radostně akceptováno. Přihlášení pro podzim 2020 nebudou vyplňovat na podzim 21 novou přihlášku. Přejeme vám všem, zůstaňte zdraví a těšíme se, až vám Taneční škola Plamínek bude znovu poskytovat své služby.


Přejít na: Obsah | Menu | Patička